SHIATSU MASAJI

Shiatsu Japoncadan tercüme edilmiş shi (parmak), Atsu (baskı) anlamına gelen iki kelimenin birleşiminden oluşan bir isimdir. Vücudun akupressur noktaları üzerinde çalışarak vücuttaki chi enerjisinin akımını artırır, tüm organları güçlendirir. Vücudun enerji sisteminde bir bütün olarak çalışır. Terapi kişiye özeldir.
Etkisi : Bedeni ve zihni sakinleştirir. Stresi azaltır, yorgunluk hissini giderir, sindirim sistemini düzenler ve konsantrasyonu güçlendirir. Zen, shiatsu, dirsek, ayak ve di teknik.

SICAK TAŞ MASAJI

Bu bakım, tüm vücut masajı ve enerji çalışmasının bir kombinasyonudur. Kökeni eski şamanlara dayanır. Sıcak taşlar vücuttaki enerji noktalarına dizilir ve tüm vücut masajıyla desteklenir.
Etkisi : Kendini iyileştirme işlemini hızlandırır, yoğun rahatlık sağlar, enerjiyi dengeler.
Süre : 60 Dakika

ÇİKOLATA MASAJI

Ginseng ve vitamin E içeren özel çikolata yağı ile uygulanan vücut masajıdır. Etkisi : Kakaonun yaşlanmayı geciktirici etkisi ile teninizi yeniler ve yumuşatır.
Süre : 60 Dakika

SULTANI YEGAH

Kese, köpük, aromaterapi /antistress veya bali masajlarından biriyle yapılan sultanlara layık bir hamam sefadır.
Süre : 90 Dakika

ALTIN MASAJI

Cilde enerji ve gençlik veren mucizevi bir bakımdır. Altın cildinizi yeniler, tazeler. Paracelcus altınının iyileştirici etkisini çok önceden keşfetmiştir. Bu keşfi doyumsuzca yaşamanızı tavsiye ederiz.
Etkisi : Parlak altın tanecikleri sizi çevrenin zararlı etkilerinden korur cildinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve direncini artırır.
Süre : 60 Dakika

BALİ MASAJI

Bali masajı, noktasal baskı ve avuç içi presyon teknikleri kullanılarak uygulanan tüm vücut masajıdır. Yöresel masajdır.
Etkisi : Vücudun oksijen, kan ve enerji akımını stimüle eder. Derin rahatlık ve zindelik verir.
Süre : 60 Dakika

TAYLAND MASAJI

Meridyen kompresyon ve yoga esnetme hareketlerinin eşsiz kombinasyonunu sert futon minder üzerindeki özel tek kişilik odada birleştiren Tayland masaj tekniğidir.
Etkisi : Kan dolaşımını hızlandırır, Vücudu ve kasları esnetir, eklemleri güçlendirir, stres ve endişeden arındırır ve enerji verir.
Süre : 90 Dakika

ÇİFTLERE ÖZEL EŞLİ MASAJ

Sporcu masajı tekniği ile yapılan bu masajda, kaslar için uyarıcı teknikler içeren manipülasyonlar kullanılmaktadır. Hafif ya da orta baskı ile uygulanır.
Effect : Kan sirkülasyonunu artırır, kas ağrılarını gerginliği azaltır ve enerji verir.
Süre : 50 Dakika

TÜRK HAMAMI KESE & KÖPÜK

Türk hamamında ısıtılmış mermer taş üzerinde kese ile başlayıp köpük ile devam eden temizleme bakımıdır.
Süre : 30 Dakika

SPOR MASAJI

SPOR MASAJI : Uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spora göre farklılıklar gösterir.
Etkisi : Masaj sporcuyu vücuda yük olan yorgunluk maddelerinden kurtarır, kas sertliklerinin ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak, bunların sebep olacağı kas zedelenmesi, lif kopmalarını önler. Kan dolaşımını aktive ederek, enerji veren besin maddelerinin dokulara daha kolay ve çabuk erişmesine imkan sağlar, kalp ve dolaşım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.
Süre : 30 Dakika

ANTİSTRES MASAJI

Amacı aşırı gerginliği hafifletmektir. Terapist ihtiyacınız doğrultusunda istenen bölgeye yoğunlaşabilir. Sizi rahatlatır ve günün stresinden uzaklaştırmaya yöneliktir.
Etkisi : Gerginliği azaltır. Günün yorgunluğunu azaltır.
Süre : 40 Dakika

AROMA TERAPİ MASAJI

Farklı doğa aroma esansları ve yağları ile uygulanan hafif baskılı tüm vücut masajıdır. Masajdan sonra kendinizi nasıl hissetmek istediğinize bağlı olarak terapist size üç değişik yağ önerisinde bulunur. Dinlenme, yenilenme ve enerji artırma alternatiflerinden birini seçebilirsiniz.
Etkisi : Vücudu dinlendirir ve stresten arındırır.
Süre : 40 Dakika

MEDİKAL MASAJ

Vücuttaki ağrı duyulan bölgelere uygulanan iyileştirici özellikte bir masajdır. Söz konusu bu kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletir. Omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılan sinirleri doğrudan etkileyerek sinir sistemini rahatlatır.
Etkisi : Gerginliği azaltır, var olan ağrı ve sızıları dindirir, rahatlama ve dinginlik verir.
Süre : 40 Dakika

KLASİK İSVEÇ MASAJI

Sporcu masajına yönelik yapılan bu masaj uyarıcı teknikleri içerir. Geleneksel hafif ve orta baskı ile uygulanır.
Etkisi : Kan sirkülasyonunu artırır. Kas ağrılarını ve gerginliği azaltır ve enerji verir.
Süre : 50 Dakika

REFLEKSOLOJİ MASAJI

Çin kültüründe ayaklar vücudun küçük temsilcisi olarak kabul edilmektedir. Refleksoloji ayakta reflex noktalarına baş parmak ve diğer parmaklar ile baskı uygulanarak yapılır ve terapi ayak masajı bitirilir.
Etkisi : Ayaktaki belirli refleks noktaları vücuttaki organların yansımasıdır. Bu noktalara teknik ile baskı uygulanarak organların sağlıklı çalışmaları dengelenir.
Süre : 40 Dakika

SELİLÜT MASAJI

Selülit bölgelerdeki fazla yağları yok etmeye yönelik bu masaj tekniği, özel masaj yağı ile uygulanır.
Etkisi : Sorunlu bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak fazlalıkları giderir. Teninize pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
Süre : 40 Dakika

Hizmetlerimizden faydanlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin ! İLETİŞİME GEÇİN