CİLT BAKIMI

Cilt tipi ihtiyacına göre kişiye özel olarak uygulanan bakımlar. Özenli bir makyaj temizleme işleminden sonra derin temizleme, cilt tipine uygun maske, yüzün her bölgesine özel uyarlanan rahatlatıcı bir modelleme masajı içerir.

ERKEK BAKIMI

İleri teknoloji ile erkeklere özel hazırlanmış üç adımda yoğun bakım serisi ve digi estetik method ile, toksinlerden arınmış, elastik ve enerji dolu yenilenmiş genç bir cilt için erkeklere özel koruyucu çözüm sunar.

VUCÜT BAKIMI

Tamamen müşteriye göre tasarlanmış bu tedavi cildinizi zayıflatan ve pürüzsüzlüğünü sağlayan aktif kendi kendine ısınan pealing/wrap ile başlar, serum uygulamaları ve Sothys de size özel incelik methodu ile devam eder... Çok etkili bir tedavi!

GÖZ BAKIMI

Işıldayan gözler için profesyonel bakım! Özellikle göz çevresi için tasarlanmış bu bakım 4 önemli adımda yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini anında azaltmaya yardımcı olur.

RESURFACING PEELING

Detoks ve yenileme gereken ciltler için uygundur. Cilt temizlenir, pürüzsüzleşir ve yenilenir. Cilt rengi aydınlanır, ışıldar ve düzgünleşir. Gözenekler temizlenirken oksijen takviyesi ile cildin gençleşmesini destekler. Özellikle yağlı, donuk ve lekeli, kuru, ince çizgi ve kırışıklıkları ya da hiper pigmentasyon olan ciltler için ideal bir bakımdır.

SELÜLİT BAKIMI

Her çeşit selilütlerinizi ortadan kaldıracak geniş kapsamlı bir zayıflatma tedavisidir.

SIKILAŞTIRICI BAKIM

Sıkılaştırıcı yoğun bakımı karın , basen , kollar, bacak taki sarkmalara özel olarak tasarlanmıştır.

Hizmetlerimizden faydanlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin ! İLETİŞİME GEÇİN